Andre Silva ne dyshim e ardhmja te Milan!

Sipas Gazzetta dello Sport Andre Silva eshte ne dyshim per te ardhmen e tij te Milan, pavarsisht golit te shenuar kunder Barcelones lojtari do te kete veshtiresi te gjej hapesira kete sezon te kuqezinjte.

Pas mberritjes se Higuain numri 9 i kaloi argjentinasit dhe me Cutrone si te preferuarin e Gattuso do te jete akoma me veshtire per portugezin, dhe sulmuesi nuk do ta pranonte nje tjeter sezon ne stol dhe me pak hapesira, ne ditet e fundit te merkatos pritet te kete te tjera levizje ne kampin kuqezi aq me shume ne dalje!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu