Andre Silva me Portugalin ne Boteror!

Trajneri kombetares Portugeze Fernando Santos ka bere te ditur 23 lojtaret qe do te jene pjesmarres ne boterorin 2018 ne Rusi ku nder te ftuarit eshte dhe Andre Silva i cili e ka festuar ftesen ne instagram:

“Eshte nje nder te perfaqesoj Portugaline, sebashku do te luftojme per objektivat tane”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu