Andre Silva me mungon shume familja!

Andre Silva sulmuesi kuqezi ka folur per revisten Forza Milan:

Me mungon shume familja, jam rritur me prinderit e mi, me kusherinjte e mi. Ne Portugali dilnim gjithmone bashke dhe ditelindjet i festonim te shumte ne numer, dhe cdo te djele bashkoheshim per dreken te gjithe sebashku.. me mungojne ne Milano!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu