Andre Silva? Ka talent por duhet te stervitet me mire!

Andre Silva? Ka talent dhe teknike te gjithe e dini c’fare mendoj per te si lojtar por duhet te permirsohet dhe ne momentin qe i jepet nje rast duhet ta shfrytezoje ate..

Duhet te beje me shume, ka talent por duhet te sakrifikoje me shume, lojtaret duhen ndihmuar por Andre duhet te beje me shume gjate javes – eshte shprehur Gattuso sot ne konferencen per shtyp ne lidhje me Andre Silva!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu