Andre Silva drejt Monacos!

Sulmuesi portugez i Milanit Andre Silva mund te transferohet tek skuadra e Monacos per nje shume prej 32 milione euro. Andre Silva nuk bindi kete sezon me Milanin dhe mund te largohet pas boterorit. Cmimi i tij mund te rritet akoma dhe me shume se 32 milione euro nese ai zhvillon nje boteror te mire.Monaco mund te fusi dhe Keita ose Falcaon ne oferten qe do ti bej Milanit per Andre Silven pasi dhe Milani e deshiron nje sulmues anesor dhe nje sulmues qendror.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu