Andre Silva drejt largimit!

Jo vetem Kalinic por dhe Andre Silva eshte drejt largimit nga Milan, sipas Sportmediaset agjenti i tij Mendez ka folur me drejtues te Wolverhampton per transferimin e sulmuesit drejt Premier League. Pervec klubit anglez eshte dhe Monaco e interesuar me Wolverhampton ne avantazh. Pas shitjes se Andre Silva me shume prej 40 milion euro Milan do te provoje te marre nje sulmues te madh!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu