Andre Silva drejt largimit!

#news Sipas gazetes spanjolle Marca eshte gjetur akordi midis paleve Milan dhe Sevilla per 20 milion euro, ndersa gazeta tjeter spanjolle AS flet per nje huazim te thjeshte dhe me pas Andre Silva te rikthehet ne Milano!

Kush eshte e verteta duhet presim konfirmime te tjera, por e sigurte eshte largimi sulmuesit kete sezon..!!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu