Andre Silva drejt largimit?

Sipas Gazzetta dello Sport sulmuesi portugez Andre Silva nuk e ka vendin e sigurte per sezonin e ardhshem. Po sipas Gazzetta nese vjen nje oferte prej 38 milion euro drejtuesit e Milanit do ta shqyrtonin nje oferte te tille dhe do ta mendonin mire nese do ta largonin lojtarin apo jo dhe ne rast largimi drejtuesit po mendojne per spanjollin Morata per sulmin!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu