Ancelotti: Nuk do deshiroja te luaja kurre kunder Milan!

Sot ne konferencen per shtyp ne prag te ndeshjes kunder Milan Carlo Ancelotti ka folur per mediat:

Per neser kam dy emocione, njera eshte kenaqesia e kthimit tim ne stadiumin ku kam perjetuar aq shume emocione, dhe tjetra qe kunder Milan nuk do deshiroja kurre te luaja por do te jete shume emocionuese dhe kunder nje prej lojtareve kyc ne ato kohe si Gennaro Gattuso – eshte shprehur Carlo Ancelotti per mediat!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu