Ancelotti kam besim te drejtuesit e rinj!

Ne nje interviste sot ne Milan Channel ka folur dhe per drejtuesit e rinj:

Mirabelli dhe Fasone i kam takuar ne vere, kane marre persiper nje detyre shume te veshtire dhe Milanin ne nje gjendje jo te shendetshme.

Duhet pak durim, sepse skuadrat ne Europe vrapojne ecin me shpejtesi, duhet pak durim mendoj se bazat jane hedhur tashme..shpresoj qe Milan te rikthehet ne maja serish..

Yonghong Li? Ka entuziazem, thote qe me rreh zemra kur shikoj ndeshjet e Milanit dhe kjo eshte nje shenje e mire..

Berlusconi i fitoi trofete me kete dashuri per milanin – u shpreh Carlo Ancelotti per Milan Channel..

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu