Ancelotti: Cfare emocioni rikthimi ne Seria A!

Rikthehet ne Seria A pas shume vitesh me nje fitore ne transferte per Carlo Ancelotti ku pas ndeshjes u shpreh:

– Sheva si opinionist apo Milik? Per momentin Milik (qesh) i uroj te bej ate qe ka bere Sheva te Milan, eshte nje sulmues i zgjuar dhe do te shenoje shume kete sezon..

– Javes tjeter me Milan? Rikthimi ne Seria A eshte i bukur, sot takova Simone vellain e Pippo, javes tjeter do takoj Gattuso, Maldinin me pak fjale jam i luntur qe do takoj miqt e mi..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu