Analiza e “zio” Bergomit: Ekipet e tjera jo të lumtura që kapën Milanin, ju them pse

Duke folur për Sky Sport, Beppe Bergomi komentoi grupin e Milan me Atletico, Liverpool dhe Porto:

“Milani është një ekip që ka guxim, ka marrë përgjegjësitë.

Do të ishte mirë të shihnim të rinjtë e Milanit të ecnin përpara. Për ekipet e tjera nuk ishte mirë të shihnin Milanin në grupin e tyre. Jam i sigurt se lojtarët e Piolit do të bëjnë akoma me mirë pas vitit të kaluar”.

Sipas Bergomit, Milani i ka te gjitha mundesite qe te kualifikohet edhe pse ne leter duket se eshte nje grup totalisht ferri per kuqezinjte, teksa flasim per Liverpool dhe sidomos Atletico.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu