Altafini: Leonardo beri mire qe tha ato fjale per Higuain!

Ish futbollisti i milanit braziliani Altafini ka folur per Radio Sportiva rreth momentit te kuqezinjve:

Leonardo beri mire qe i terhoqi veshin Higuain, biles u tregua i bute. Ne janar kush nuk do te qendroje le te largohet, duhet te qendrojne lojtare qe japin gjithcka per fanellen, kam besim te Leonardo dhe Maldini te cilet moren dhe Paqueta, brazilini eshte lojtar i forte ne Brazil flasin mire per te..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu