Allegri pa turp!

Juventus manager Massimiliano Allegri before the UEFA Champions League round of 16, second leg match at Wembley Stadium, London. PRESS ASSOCIATION Photo. Picture date: Wednesday March 7, 2018. See PA story SOCCER Tottenham. Photo credit should read: John Walton/PA Wire

Mbreme pas fitores kunder Inter Allegri pasi mbaron intervistat i kthehet Tagliaventos i cili ishte arbitri 4 ne ndeshjen mbreme – Bravo Orsatos shume mire arbitroi sot.. – ndersa Tagliavento nuk ju pergjigj per shkak dhe te shume gazetareve perqark.

Kujtojme se Tagliavento ishte arbiter ne ndeshjen Milan vs Juventus ne 2012 me golin e famshem te Muntarit kur Allegri ishte trajner i Milanit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu