Albertini: Bacca eshte nje Goleador,Falcao do ti bente shume pune Milanit!

Ish lojtari i Milanit Demetrio Albertini ka dhene nje interviste sot ku ka folur per Baccen dhe per Falcaon .

-“Bacca eshte nje Goleador,ka karakteristika te ngjashme me Inzaghin,eshte  nje lojtar qe shenon shume gola,por ka nevoje per nje ekip qe ben loje sulmuese,do ti bente shume pune Milanit nese rikthehet serisht,

-Falcao eshte nje lojtar i madh me shume eksperience, ai nuk ka patur fat pasi eshte demtuar disa here qe kur ka ikur nga Atletico Madrid por gjithsesi mbetet nje lojtar shume i mire qe do ti bente shume pune Milanit”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu