Aksion perfekt dhe supergol nga Daniel Maldini! Duartroket Paolo në tribunë (VIDEO+FOTO)

“Djali im? Nuk ka pse të ketë emocione, sepse ka debutuar në Serie A! Të luftojë për vendin”. Paolo Maldini e prezantoi kështu prag miqësoren ndaj Monza. Dhe, në fushë, Daniel Maldini, sulmuesi 18 vjeçar, ka realizuar një supergol, pas kombinimit perfekt me Paqueta.

Aq sa nga Capello te Massaro, Baresi dhe babai Maldini kanë duartrokitur!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu