Akademia Milan krenar me djemte!

Sot ne Twitter nga faqja dedikuar skuadrave te moshave Milan ka dashur te falenderoje dhe ndjehet krenar per lojtaret qe sot ishin grumbulluar per ndeshjen kunder Bologna si Locatelli Cutrone Donnarumma Calabria dhe Torrasi duke shkruar “Krenare per ju” duke falenderuar trajneret e moshave kuqezi per punen e bere!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu