Agjenti Rodriguez: Ricardo eshte i lumtur te Milan!

Agjenti lojtarit zviceran Gianluca Di Domenico ka folur per emisionin radiofonik “Si gonfia la rete” per Ricardo Rodriguez:

Lojtari ka nje kontrate te gjate te Milan, eshte i lumtur aty dhe trajneri Gattuso e vlereson shume. Asnje ne bote nuk e di 100% te sigurte por mund te them se lojtari nuk leviz dhe eshte i perqendruar ne Boterorin e Rusise!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu