Agjenti i talentit francez del nga Casa Milan dhe komenton me buzëqeshje: “Vështirë!”

Takimi në Casa Milan midis agjentit të Yacine Adli dhe drejtuesve kuqezi (Maldini dhe Massara).

Mesfushori francez i Bordeaux është një profil që pëlqehet. Klasa 2000, në fakt, mund të veprojë si një mesfushor (qendror dhe krahu) dhe si një mesfushor sulmues. Sidoqoftë, ka ende distancë midis palëve.

Milani ofron një shifër afër 12 milionë eurove, Girondinët vazhdojnë të kërkojnë 15 mln euro. Një boshllëk që do të përpiqen ta ulin në orët e ardhshme.

Ndërkohë, mbërrijnë fjalët e agjentit të mesfushorit francez, të mbledhura nga korrespondenti i Pianeta Milan, Stefano Bressi: “Vështirë” tha agjenti duke buzëqeshur.

Por gjysma e buzëqeshjes zbulon një optimizëm të kujdesshëm në lidhje me suksesin e operacionit. Në orët e ardhshme, siç u përmend, priten përditësime.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu