Agjenti i Kalinic ne kerkim te nje skuadre per kroatin!

Dashuria midis Kalinic dhe tifozave kuqezi nuk ‘lindi’ asnjehere kete sezon. 5 gola ne te gjithe sezonin jane shume pak per nje sulmues ne Seria A.

Nderkohe duke pare situaten agjenti i Kalinic eshte vene ne levizje per te gjetur nje skuader te re per Kroatin. Nga Kina dhe Bundesliga kane mberritur ofertat e para.

Ne te njejten kohe dhe drejtuesit e Milan  i kane bere te ditur se shuma per kartonin nuk duhet te jete me poshte se shuma qe u pagua sezonin e kaluar te Fiorentina!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu