Agjenti i Hauge del hapur, tregon dy pistat për norvegjezin!

Patrick Bastianelli, agjent i Jens-Petter Hauge, u intervistua pak më parë nga redaksia e Sky Sport.

Këtu janë fjalët e tij për të ardhmen e anësorit norvegjez pa harruar edhe një mesazh për Franck Kessie:

“Franck është një lojtar themelor si për sa i përket ekuilibrit ashtu edhe për sa i përket numrave.

Tregu aktual karakterizohet nga përparësitë, dmth, nga rinovimet e lojtarëve dhe jo nga transferimet.

Hauge? Ai është një lojtar që bëri mirë, ai pati një ndikim të madh, veçanërisht në pjesën e parë të sezonit.

Ka interes nga Bundesliga dhe Premier League”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu