Agjenti Cutrone: Nese do quhej Cutrovic lojtari do kishte me shume fame!

Orgnoni cfare nuk ju ka pelqyer sezonin e fundit? Te them te drejten nuk me ka pelqyer fakti se nga mediat nuk eshte vleresuar aq sa duhet, sulmuesi vleresohet nga golat dhe Cutrone nese nuk shenon gjykohet me shume. 2018 ishte nje vit pozitiv per te pasi ishte eksperienca e pare ne Seria A dhe shenoi 10 gola kur eshte vetem 20 vjec..

Nese Cutrone do te quhej ndryshe? Nese do quhej Cutrovic dhe do te vinte nga jashte do te kishte me shume vleresime nga te gjithe, megjithate eshte nje nga sulmuesit me te ardhme ne Itali..

Keni patur oferta nga jashte? Po kemi patur interesim nga Liga Spanjolle apo dhe nga Gjermania, por Patrik kerkon te qendroje te Milan dhe te beje mire aty..

Cfare prisni nga 2019? Shpresoj te jete po aq pozitiv sa 2018, lojtari te kete shanset e tij per te luajtur me pas eshte vete Patrik qe do te tregoje sa vlen..

Cfare raportesh ka me Higuain? Gonzalo mbetet nje nga sulmuesit me te medhenj ne bote, Patrik i duhet te mesoje sa me shume nga ai. Patrik ndjehet shume mire me te dhe eshte me fat qe ka ne krah nje lojtar te tille..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu