Agjentet mberrijne ne Casa Milan!

Dite e ngjeshur me takime sot ne Casa Milan, ne fillim kane qene agjentet e mesfushorit te Chelsea Bakayoko ne zyrat e Casa Milan ku jane takuar me Leonardo dhe Maldini.

Ne takim eshte folur per te ardhmen e klubit, projektet, pagen e lojtarit i cili mund te vi ne forme huazimi me te drejte blerjeje rreth 30/35 milion euro ne fund te sezonit.

Por jo vetem ne hyrje, sot ne Casa Milan ishte ne nje takim dhe Luca Antonelli i cili eshte ne largim e siper, Bologna dhe Empoli kerkojne sherbimet e lojtarit por qe problem eshte paga e tij e larte qe pa ndihmen e Milanit nuk mund te realizohet!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu