Afron rinovimi, Calhanoglu dhe postimi që lumturon tifozët e Milanit!

Sepse jam i lumtur”, kompletuar me një këngë të Pharrell Williams.

Ky është postimi në Instagram nga Hakan Calhanoglu, mesfushori i Milanit, me kuptimin që mund të thotë shumë për tifozët kuqezi, duke pasur parasysh takimin pozitiv të organizuar sot midis menaxhmentit dhe agjentit të tij për rinovimin e kontratës.

Lajme të rëndësishme priten në orët e ardhshme, me mundësinë e arritjes së tymit përfundimtar të bardhë.

Kontrata pritet të rinovohet për 3 vitet e ardhshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu