Afrimi i Reina nuk largon Donnarumma nga Milan!

Gazetari i njohur Xavier Jacobelli ka folur per te ardhmen e kuqezinjve.

– Mberritja e Reina nuk largon automatikisht Donnarumma, Gigio sapo ka firmosur dhe Milan ka nevoje per dy portiere te medhenj ne skuader pa harruar ketu dhe Plizzari qe eshte i huazuar ne kete sektor Milan eshte i plotesuar per mendimin tim..

Ndersa ne sulm Bacca do rikthehet nese Villareal nuk e blen dhe bashke me Kalinic besoj se do te dalin merkato per te synuar me pas nje goleador qe i mungon aq shume kesaj skuadre..

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu