“Admirim për Milanin!” Solskjaer prezanton supersfidën dhe numëron mungesat

Gjatë konferencës për shtyp përpara United-Milan, trajneri i Djajve të Kuq Ole Gunnar Solskjaer foli për ekipin e tij dhe kundërshtarët. Këto janë fjalët e tij:

“Unë kam shumë admirim për Milanin. Ata janë një ekip i traditës, historisë, cilësisë dhe klasit absolut.

Manchester United-Milan, Rashford verso il forfait: il punto sugli inglesi

Dëmtimet? Nuk jam i sigurt se dikush do të kthehet. David De Gea nuk do të kthehet. Donny Van De Beek, Juan Mata, Edinson Cavani ndoshta.

Rashord? Jo. Nuk mendoj se ai do të jetë në dispozicion për nesër. Ai nuk u stërvit sot”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu