Adani Donnarumma beri nje veper arti!

Daniele Adani nga studio e Sky Sport ka komentuar pritjen e Donnarumma ne minuten e 91 sot kunder Napolit:

  • Portieret sot bejne diferencen, pritja e Gigios eshte veper arti per menyren e refleksit, per leximin qe i ben goditjes dhe shtytjen e saj. Milan duhet te hedhe bazat per sezonin tjeter duke filluar nga portieri. Rritja e kesaj skuadre ka meriten e trajnerit Gattuso.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu