AC Milan uron Milan Club Albania ne Twiter!

Sot me rastin e 5 vjetorit te fan clubit te Milanit ne Shqiperi AC Milan ne faqen e saj zyrtare ne Twiter ka uruar me nje dedikim special te gjithe milanistet ne Shqiperi per kete pervjetor!

Nje surprize e bukur kjo dhe nje vleresim per punen e mire qe po behet!

 

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu