“Absurde!” Trajneri i Crotones nuk e shpjegon dot rezultatin…

Pas ndeshjes ndaj Milanit, trajneri i Crotones, Giovanni Stroppa, që dikur ka stërvitur edhe kuqezinjtë te moshat, foli për Sky Sport:

“Ne theksuam gabimet si në golin e parë ashtu edhe në atë të dytë. Përtej brishtësisë që demonstruam, kishte gjashtë deri në shtatë minuta midis golave ​​të dytë dhe të katërt absurdë.

Dikur kur stërviste te Milani

Deri në atë moment ekipi besoi në atë që po bënin, duke vuajtur mirë dhe duke krijuar shanse. Pastaj ne ramë edhe pak fizikisht, pasi para nesh kishim një ekip të shkëlqyeshëm.

Goli i dytë deri te ai i katërt nuk duhet të vinin… Më vjen shumë keq për këtë”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu