Abidal: Ne 2003 isha lojtar i Milan!

Ne nje interviste per mediat franceze Eric Abidal ish lojtar i Barcelona dhe Lyon ka zbuluar nje sekret:

– Ne 2003 isha pothuajse lojtar i Milan, kisha biseduar me Airedo Braida dhe kishim rene dakort per gjithcka, por ne fund zgjodha Lyon pasi aty kisha mundesi te luaja me shume dhe te rritesha me mire.. – eshte shprehur Eric ne nje rrefim per te kaluaren e tij..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu