Abbiati: “ Callejon? Preferoj me shume Suson”.

Cristian Abbiati tashme menaxheri i ekipit te Milanit ka dhene nje interviste per Milan Channel para ndeshjes me Napolin.

” Callejon? Eshte nje lojtar i madh por ne kemi nje lojtar te tille. Une preferoj Suson. Nese Callejon bashkohet me ne akoma me mire”.

Ish portjeri Milanit jep dhe mendimin e tij per Champions League.

” Eshte e veshtire por ne futboll asgje seshte e pamundur. Deri sa ka jete ka dhe shpresa”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu