A. Marques Bernard perfekt per kuqezinjte!

Bernard? Per momentin ne loje eshte Chelsea dhe Milan, gjate javes do kete nje takim me agjentin e lojtarit. Nuk eshte e vertete se lojtari ka kerkuar 4 milion euro mendoj se me 2/2,5 milion euro Bernard firmos me Milanin..

Sa jane mundesite? Mund te them 50/50 por Leonardo eshte brazilian dhe 90% e brazilianeve jane tifoze me Milanin..

Bernard eshte lojtar qe luan ne te dy krahet e sulmit dhe do ishte nje force me shume per Gattuso..

Andersinho Marques (Premium Mediaset)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu