“A e dalloi njeri që ata të dy nuk luajnë më te Milani?!”

Paraqitja e Milanit ne Bergamo ka ndryshuar shume mendime mbi kuqezinjte. Edhe ata qe ishin me skeptik dhe madje nisen te kritikonin sepse ishin larguar Calhanoglu dhe Donnarumma…

Riccardo Trevisani, gazetar i SportMediaset, u shpreh si më poshtë gjatë ‘Pressing’, emisioni i njohur italian:

“Milani humbi 5-0 në Bergamo dy vjet më parë, ishte pika më e ulët në vitet e fundit. Sa përparim ka bërë skuadra kuqezi?! Kaloi me ardhjen e Ibrahimovic dhe gradualisht të gjithë u rritën. E vutë re?! Donnarumma dhe Calhanoglu u larguan, por a i kujtohet njeriu?!”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu