A do ta thyej Milani tabun Sarri?

Napoli coach Maurizio Sarri shouts during a Serie A soccer match between AC Milan and Napoli at Giuseppe Meazza stadium, in Milan, Italy, Saturday, Jan. 21, 2017. Napoli won 2-1. (Daniel Dal Zennaro/ANSA via AP)

Gennaro Gattuso e cilesoi si Moxarti i futbollist Italian.  Milani ka nje ndeshje teper te veshtire ndaj nje Napoli qe prodhon loje. Por kuqezinjt sipas La Gazzeta delo Sport kane dhe statistikat kundra. Kunder trajnerit te Napolit Milani nuk ka fituar asnjehere madje as kur Sarri drejonte Empolin. Gattuso ka nje mision jo te lehte, te thyej tabun “ Sarri”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu