A Bola Andre Silva ne huazim?

Pas veshtiresive qe po has te Milan menaxheri lojtarit portugez Andre Silva po mendon ta huazoje lojtarin ne nje klub tjeter..

– Sipas asaj qe shkruan A Bola gazeta portugeze Jorge Mendez mendon se Milan do te synoje nje tjeter sulmues per sezonin e ardhshem, megjithate mbetet gjithcka per tu pare dhe per tu biseduar bashke me drejtuesit kuqezi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu