6 pikat kryesore Milan-UEFA

1- UEFA refuzon Milan per Settlement pasi borxhi qe ka ndaj Elliot nuk eshte shlyer akoma dhe cdo dite qe kalon jane mijera euro interes per tu paguar, dhe nje tentative boshe per te gjetur ortake te rinj nga ana e Mr Li.

2- Ortake te rinj ska, arsyeja: Perse te ndihmoj tani nese une mund tja blej Elliot pas disa muajsh?

3- Me keto probleme edhe pse te viteve perpara UEFA nuk fal sepse ok e bleve por duhet qe klubi te ece perpara me kembet e veta

4- UEFA-s i leverdis kjo ceshtje pasi mund ta kete si shembull kete proces dhe per klubet e tjera pasi edhe nqs quhesh Milan klub i madh rregullat jane njesoj per te gjithe

5- Mr Li ka paguar gjithcka deri me sot lojtare punetore staf trajneresh gjithcka por tani jane dy mundesi ose ortake te rinj ne klub ose te shese ndonje nga asetet e tij ne Kine.

6- Sido qe te shkoje imazhi eshte prish dhe Fassone apo Mirabelli i duhet dyfish pune per te bindur lojtaret e rinj te vijne..

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu