4 emra nga Barcelona, lojtarët që ka piketuar Milani

Me ardhjen e Koeman, Barcelona po pregatitet të jetojë një revolucion të vërtetë.

Blaugrana-sit – sipas lajmeve që vijnë nga Spanja – kanë në listë ikjeje futbollistë të ndryshëm.

Mes këtyre janë Luis Suarez, Arturo Vidal, Umtiti e Rakitic.

Profile që po vëzhgohen nga Milani dhe skuadra të tjera.

Njoftimi më poshtë nga gazetarja:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu