Calabria: “Ishte rendesishme te fitonin. Mendojme qe tani per sezonin tjeter”.

Davide Calabria ka folur per Milan TV ne fund te ndeshjes:

• Nuk ka ndryshuar asgje nga me pare. Ishte nje ndeshje e rendesishme per te evituar eliminatoret e Champions League.

• Sezoni? Nuk i jap asnje note vetes time. Vitin e kaluar nuk gjeta shume hapesire per shkak te demtimit. Ne kete sezon kisha mundesit e mia. Nga dhjetori dhe deri ne fund besoj se kemi bere nje kampinat te mire.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu