“Na çave tra*in! Mos u merr me lojtarët e mi” Pioli i kundërvihet keq Stankovic

Stefano Pioli ka humbur toruan gjatë ndeshjes Crvena Zvezda-Milan dhe është grindur me trajnerin serb Dejan Stankovic, i cili gjatë gjithë ndeshjes ka sharë lojtarët kuqezi në çdo prekje topi sipas trajnerit italian..

Në fakt, është dëgjuar në audio qartë gjatë ndeshjes se në një moment tekniku kuqezi i është drejtuar me shprehjen “na çave t*apin. Mos guxo të shash futbollistët e mi”…

Kjo vinte sepse trajneri i Crvena Zvezda ndoshta e ndjen si derbi dhe e ka ekzagjeruar sonte!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu